Odchudzanie

Jak schudnąć w ciągu dwóch tygodni?

Niezadowolenie ze swojej figury może wykazywać nawet 50% Polaków. To statystyka, która z całą pewnością nie napawa optymizmem. Niestety, Polacy należą do społeczności tyjącej – średnia ilość osób z nadwagą wzrasta o kilka procent rocznie. Co gorsze, ten trend zdaje się być nie do zatrzymania.

Główną przyczyną nadwagi są złe nawyki żywieniowe oraz siedzący tryb życia. To właśnie te dwa elementy mają kluczowy wpływ na szybki wzrost poziomu tkanki tłuszczowej w naszym organizmie.

Jak schudnąć, czyli o odchudzaniu słów kilka
Odchudzanie to temat, któremu poświęca się bardzo dużo miejsca. Diety, plany treningowe, suplementy – na każdym kroku można się spotkać z artykułami i promowanymi produktami. Nie ma się temu co dziwić, zainteresowanie tym tematem jest coraz większe. Czy jednak aby na pewno, wszystko co piszą pseudo-eksperci jest prawdą?

Niestety, większość treści i tez nie jest podparta badaniami. Konsumenci są informowani o „super efektywnym”, „niesamowicie szybkim” i podobnych rozwiązaniach. Rzeczywistość jednak szybko weryfikuje. Aktualnie nie ma metody, która pozwala schudnąć w bardzo szybkim czasie. Chyba, że mówimy o liposukcji (zabieg mechanicznego odsysania tłuszczu).

Suplementy na odchudzanie, czyli jak nie-schudnąć w ciągu 2 tygodni?
Wiele osób sięga po suplementy diety z nadzieją na efektywne i szybkie odchudzanie. Niestety, wszelkie tego typu środki to tylko pomoc dla procesów takich jak dieta, czy trening. Trudno zatem spodziewać się, że spożycie kilku tabletek dziennie pozwoli chudnąć w szybkim tempie. Owszem, tego typu środki są skuteczne, ale tylko jako asysta dla planu dietetycznego i treningowego.

Jeśli chcesz faktycznie schudnąć w dwa tygodnie to przygotuj się na ekstremalnie trudny trening (nawet dwa razy na dobę) i radykalną zmianę żywieniową. Suplementy? Tylko te, oparte na sprawdzonych, skutecznych składnikach: błonnik, kwas hydroksycytrynowy, kwas chlorogenowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *