Seks

5 sposobów na dłuższy seks

Kobiety niezwykle często narzekają na długość stosunku ze swoimi partnerami. Panowie określani „krótkodystansowcami” zwykle egoistycznie podchodzą do stosunku i zadowalają się tzw. „szybkimi numerkami”. Zobacz, co zrobić by seks był dłuższy i intensywniejszy.

Gra wstępna
To niezwykle ważny element stosunku seksualnego o którym lwia część mężczyzn najzwyczajniej w świecie zapomina. Dla kobiet to nie do pomyślenia. Wszak, gra wstępna nie rzadko bywa bardziej podniecająca, aniżeli sam stosunek. Powinna trwać co najmniej kilkanaście minut.

Relaks
Ejakulacja to moment, który jest wynikiem podniecenia fizycznego, jak i psychicznego. W momencie, kiedy podejdziemy do seksu nieco bardziej zrelaksowanie to nasz stosunek może być znacznie dłuższy, bez utraty na intensywności.

Kondycja fizyczna
Udowodniono, że osoby, który kondycja fizyczna jest w optymalnym stanie – mogą współżyć znacznie dłużej i intensywniej. Wynika to z faktu, iż regularna aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie mają wpływ na sprawność seksualną. Im nasz tryb życia jest zdrowszy, tym dłużej i intensywniej możemy uprawiać seks.

Suplementy diet
Niezwykle efektywnym sposobem na wydłużenie stosunku jest stosowanie suplementów diet. Środki tego typu działają silnie, a przy tym są niezwykle skuteczne. Za sprawą regularnych preparatów takich jak chociażby Eron Plus Twój seks może być znacznie dłuższy, a doznania jeszcze większe.

Altruizm
Niestety, mężczyźni często wykazują się egoizmem i nie kontrolują tego, czy ich partnerki osiągnęły satysfakcję seksualną. Zmieniaj często pozycję, przerywaj stosunek i pieść kobietę wtedy, gdy Twój poziom podniecenia wzrasta.

 

Pamiętaj, stosunek seksualny musi być satysfakcjonujący dla obojga partnerów. W przeciwnym wypadku, seks zamiast cementować związek, będzie powodem kłótni i różnic. Nie pozwól, by tak rozkoszna czynność stała się problemem w Twoim związku. Spraw by Twój seks był dłuższy, intensywniejszy i jeszcze bardziej przyjemny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *