Zdrowie

Spirulin Plus – doskonały sposób na zakwaszony organizm

Bardzo często na skutek nieodpowiednich nawyków żywieniowych dochodzi do tzw. zakwaszenia organizmu. W szczególności, na zachwianie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie narażone są osoby, których diety bogate są w: mięso (a w szczególności wieprzowinę), cukier, słodycze, słodkie gazowane napoje i kakao.

Na całe szczęście, zakwaszenie to stan, który można szybko i bezproblemowo wyeliminować. Doskonale w tej roli sprawdzają się suplementy diet. Szczególną uwagę przykuwa Spirulin Plus – kompozycja takich składników jak: spirulina, chlorella, lucerna siewna, mniszek lekarski, pokrzywa zwyczajna oraz cynk.

Spirulin Plus to absolutny lider jeśli chodzi o kategorię produktów na odkwaszanie. Cieszy się doskonałymi opiniami i recenzjami. Działa bardzo szybko, jest skuteczny i w pełni bezpieczny. Jego stosowanie nie powoduje absolutnie żadnych niepożądanych reakcji organizmu.

Spirulin Plus – jak opiniują go inni?
Zdecydowanie najlepszą rekomendacją dla Spirulin Plus są jego opinie. W ramach tej recenzji zrobiliśmy mały research. Przedstawiamy kilka pozytywnych recenzji. Wszak, tych o charakterze negatywnym było naprawdę niewiele.

Kasia, 28 lat, Warszawa
Prowadzę niezbyt zdrowy tryb życia, co bardzo często kończy się różnego rodzaju defektami trawiennymi. Na szczęście, Spirulin Plus pomaga mi za każdym razem. Stosuję jedno opakowanie na kwartał, a to zapewnia mi równowagę w organizmie.

Michalina, 31 lat, Bydgoszcz
Kiedy sprawdziłam pH w swoim organizmie, byłam załamana. Stosowałam różne metody, od diety zasadowej, po sodę i ocet jabłkowy – nic nie przynosiło rezultatów. Do czasu zastosowania Spirulin Plus. Poprawę poczułam już w drugim tygodniu stosowania tego preparatu. Polecam.

Maciej, 42 lata, Białystok
Niestety styl życia jaki prowadzę bardzo często wymusza na mnie jedzenie niezdrowego jedzenia na mieście. Zakwaszenie to stan, który znam od podszewki. Bóle brzucha, dyskomfort trawienny, problemy z wypróżnianiem. Pojawia się średnio dwa razy do roku, ale zawsze z odsieczą przychodzi Spirulin Plus – naturalny suplement na zakwaszenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *